İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 EYLÜL 2021, ÇARŞAMBA   

17

TEKİRDAĞ ŞUBE YÖNETİM KURULU

11. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

AYKUT AKDAĞ
BAŞKAN
e-Posta:

03.05.1990 yılında Tekirdağ - Muratlı `da doğmuştur. İlkokulunu Muratlıda Cumhuriyet İlk Okulunda, Ortaokulunu Talatpaşa Ortaokulunda , Liseyi Muratlı Lisesinde okumuştur. Kırklareli Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulunda İnşaat Teknolojisi bölümünden, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliğinden mezun olmuştur. 2017 yılında Mühendislik ve İnşaat Firmasını kurarak Tekirdağ ` da Mühendislik , Danışmanlık ve Taahhüt işleri yapmaya başlamıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

AYCAN GÜNDÜZ
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1992 yılında Tekirdağ`da doğdu. 2015 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. genç-İMO sınıf temsilciliği ve 6.Dönem Konsey üyeliği görevinde bulundu. Halen Kendi firmasında mühendislik ve meteahitlik hizmetleri vermektedir.

 
 

CAFER ÇETİN
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

24.08.1990 Tarihinde Tekirdağ`da doğdum. İlk ve orta okul eğitimimi Tekirdağ Namık Kemal İ.Ö.O.`nda gördüm. Lise eğitimimi 2004-2009 yılları arasında İstanbul Erkek lisesi`nde tamamladım. Lisans eğitimim için İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümüne girdim ve 2016 yılında mezun oldum. Mezun olduğum yıldan bu yana Trakya bölgesinin tamamında Serbest İnşaat Mühendisliği, inşaat, taahhüt ve müşavirlik hizmeti veren bir şirketin sahibiyim. Evli ve bir çocuk babasıyım.

 
 

MEHMET KURT
ÜYE
e-Posta:

1974 Senesinde Yozgat ilinin Çekerek ilçesinde dünyaya gelmişim. İlkokul, ortaokul ve liseyi İstanbul`da okudum. 1997 Yılında Trakya Üniv. Çorlu Mühendislik Fakültesi İnş. Müh. Bölümü`nden mezun oldum. Ağırlıklı olarak çelik ve betonarme yapıların statik projelerini yapıyorum. Değişik dönemlerde büyük projelerde hakediş biriminde ve sahada çalıştım. Danışmanlık ve kontrollük alanında da faaliyet göstermekteyim. Uzunca bir dönem bilirkişilik de yaptım. Orta seviye de mesleki ve teknik İngilizce bilmekteyim. Özel amaca dönük yazılım kodlaması da yapmaktayım. Bunun yanı sıra EKB belgesi de hazırlamaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Çorlu`da ikamet etmekteyim.

 
 

NİHAT ÇOLAK
ÜYE
e-Posta:

Edirne doğumludur. 1995 İTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Özel sektörde ve kendisine ait iş yerinde SİM olarak çalıştı. 14 yıl çalıştığı Türk Telekom`un satılmasından sonra görevlendirildiği Trakya Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanlığında mesleğini sürdürmektedir. TMMOB 42-43-44.Dönemlerde TMMOB Edirne İKK Sekreterliği yapmış olup, 46.Dönem İMO Genel Kurul Delegeliği (İstanbul Şube), 45.Dönem TMMOB Genel Kurul Delegeliği ve İMO Tekirdağ Şubesi Edirne Temsilcisi görevleri devam etmektedir. Ayrıca çevre ve kent mücadelesi veren Trakya Platformunda Yürütme Kurulu üyeliği ve Edirne Kent Konseyinde Yürütme Kurulu üyeliği görevlerini yürütmektedir.

 
 

ERTAN ACAR
ÜYE
e-Posta:

07/02/1979 tarihinde Kdz.Ereğli`de doğdum. İlköğrenimi Alaplı Atatürk İlkokulu`nda 1990 yılında tamamladım. Ortaokul ve lise öğrenimimi Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi`nde 1997 yılında tamamladım. Lisans öğrenimimi Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde 1998-2002 yılları arasında yaptım. 2002-2004 yılları arasında bir İnşaat Taahhüt A.Ş. bünyesinde Sakarya Terra-1 projesinde ve Toyota Konutları projesinde görev aldım. Askerliğimi 2005 yılında Ankara Jandarma İstihkam İnşaat Komutanlığı`nda kısa dönem olarak tamamladım. 2005-2012 yılları arasında Bir Boya ve Kimya Sanayi A.Ş bünyesinde Batı Kdz.Bölge`de Zonguldak,Bartın,Karabük,Düzce,Bolu,Sakarya ve Kocaeli illerinden sorumlu Satış Uzmanı,Teknik Satış Uzmanı olarak görev yaptım. 2012-2013 yılları arasında serbest olarak çalıştım. 2013-2018 arasında Bir İnşaat firmasında Asfalt Nak.Taah.Tic.Ltd.Şti bünyesinde Şantiye Şefi ve Proje Müdürü olarak görev yaptım. 2018-2019 yılları arasında bir firmada Nak.İnş.Gıda Mad.İth.İhr.Tic. ve San.Ltd.Şti. bünyesinde Proje Müdürü olarak görev yaptım. 2019 yılından bu yana kendime ait  şahşi firmamda çalışmakta olup aynı zamanda  İnşaat ve Turizm Ltd.Şti firmasında ortak olarak kurumsal bir firmanın hazır beton bayisi olarak devam etmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 
 

CEMİL ÖZKAN
ÜYE
e-Posta:

1986 Erzurum/Horasan doğumlu. 2003 yılında Erzurum Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra aynı yıl Trakya Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesine yerleşti. 2008 yılında buradan mezun oldu. 2009 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Deprem Mühendisliği programında yüksek lisans eğitimine başladı. İTÜ İnşaat Fakültesi Deprem Mühendisliği Laboratuvarında Bilimsel Araştırma Projesi kapsamında yapmış olduğu deneysel tez çalışmasını 2012 yılında tamamlayarak mezun oldu. Akabinde askerlik görevini yerine getirdi. Bir proje firmasında çalışmaya başladı. 2014 yılında Gebze Teknik Üniversitesi Deprem ve Yapı Mühendisliği bölümünde doktora çalışmasına başladı ancak ulaşım zorluğu nedeniyle bırakmak zorunda kaldı. 2015 yılında  Mühendislik firmasını kurarak yurt içi ve yurt dışında birçok projeye imza attı. Halen İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa İnşaat Mühendisliği Bölümü Yapı alanında doktora eğitimine ve İstanbul Üniversitesi AUZEF Sosyoloji lisans bölümüne devam etmektedir. Deprem Mühendisliği, Performansa Dayalı Tasarım, Güçlendirme, Betonarme, Yığma ve Çelik Yapılar ile ilgilenmektedir. Çeşitli yerel ve ulusal gazetelerde yazıları ve uluslararası konferanslarda sunulmuş bilimsel bildirileri vardır.

 

Yedek Üyeler

 
 

BURÇİN KOÇAK
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

BERNA OZAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

İNCİ BARLAK
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

NAMIK EREN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

MERAL TAŞÇI
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

HATİCE ÖZEN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

ÖZGE YILMAZ OCAK
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.