İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 EKİM 2021, PAZAR   

22

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI TEKİRDAĞ ŞUBESİ VE KURUMLARLA YAPILAN İNDİRİM PROTOKOLLERİ

    Yayına Giriş Tarihi: 30.10.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 17.11.2020 15:46:05  Yayınlayan Birim: TEKİRDAĞ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 30.10.2020 11:54:45

İMO Tekirdağ Şubesi ve Özel kurumlar arasında indirim sözleşmesi imzalandı. İMO üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü oldukları 1.derece yakınlarına indirim uygulanacaktır.

ÖZEL TEKİRDAĞ MERİÇ KOLEJİ

İMO Tekirdağ Şubesi ve Özel Meriç Koleji arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. Özel Tekirdağ Meriç Koleji` ne başvuran İMO üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü olduğu 1.derece yakınlarına % 25 oranında doğrudan indirim uygulanacaktır.


ÖZEL GÖRKEM MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜ KURSU

İMO Tekirdağ Şubesi ve Özel Görkem Motorlu Taşıt Sürücü Kursu arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. Özel Görkem Motorlu Taşıt Sürücü Kursu`na başvuran İMO üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü olduğu 1.derece yakınlarına %25 oranında doğrudan indirim uygulanacaktır.


ÖZEL OLGUN GÖZ TIP MERKEZİ


İMO Tekirdağ Şubesi ve Özel Olgun Göz Tıp Merkezi arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. Özel Olgun Göz Tıp Merkezi `ne başvuran İMO üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü olduğu 1.derece yakınlarına  tetkik% 100 ücretsiz. Muayene %10 oranında indirim uygulanacaktır.


AMERICAN LIFE DİL OKULLARI

İMO Tekirdağ Şubesi ve American Life Dil Okulları arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. American Life Dil Okulları`na  başvuran İMO üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü olduğu 1.derece yakınlarına %30 oranında indirim uygulanacaktır.


ÖZEL TEKİRDAĞ ÇÖZÜM AKEDEMİ OKULLARI

İMO Tekirdağ Şubesi ve Özel Tekirdağ Çözüm Akademi Okulları arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. Özel Tekirdağ Çözüm Akademi Okulları`na  başvuran İMO üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü olduğu 1.derece yakınlarına %20 oranında indirim uygulanacaktır.

 

VEGA HASTANE VE SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş.

 

 İMO Tekirdağ Şubesi ve Vega Hastane ve Sağlık Hizmetleri A.Ş arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. Vega Hastane ve Sağlık Hizmetleri A.Ş`ye başvuran İMO Üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü olduğu 1.derece yakınlarına muayene, tahlil ve tetkikler ve radyolojide %25, Ameliyatlarda %15 indirim uygulanacaktır.ÖZDEMİRLER YAPI MARKET


İMO Tekirdağ Şubesi ve Özdemirler Yapı Market arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. Özdemirler Yapı markete başvuran İMO üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü olduğu 1.derece yakınlarına  kredi kartına taksitli ve teklif alınarak özel fiyatlandırılan ürünler haricinde yapılan tüm alışverişlerde kasalar %10 oranında indirim uygulayacaktır.

 

 

ÖZEL ÇORLU VATAN HASTANESİ

 

İMO Tekirdağ Şubesi ve Özel Çorlu Vatan Hastanesi arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. Özel Çorlu Vatan Hastanesine başvuran İMO Üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü olduğu 1.derece yakınlarına Ayaktan ve yatark tedavide %20 (ilaç, malzeme ve özellikli malzeme hariç) indirim uygulanacaktır. (Paket ve Hizmetleri ve ameliyat fiyatları hariç) Check-up hizmetlerinden cari fiyatlar üzerinden %25 indirim uygulanacaktır.Okunma Sayısı: 82

Tekirdağ Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.