NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ TEKİRDAĞ ŞUBE YÖNETİM KURULU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 OCAK 2020, PAZARTESİ   

35

TEKİRDAĞ ŞUBE YÖNETİM KURULU

10. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

ADEM BAKIR
BAŞKAN
e-Posta:

1978 yılında İstanbul`da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimlerini Tekirdağ`da tamamladı. 2007 yılında Erciyes Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. İkinci lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olarak tamamladı. Yüksek lisans eğitimi Namık Kemal Üniversitesinde Geoteknik Mühendisliği alanında tez aşamasındadır.

2007-2008 yıllarında Özel bir firmada Kontrol mühendisi olarak çalıştı.2008-2009 yıllarında Türk Hava Kuvvetleri Bünyesinde İnşaat Mühendisi Olarak vatani görevini tamamladı. 2009 yılında itibaren; kurucusu olduğu Bakıroğlu Mühendislik Yapı San. ve İnş. Malz. Tic. Ltd. Şti. unvanlı firma bünyesinde mühendislik, danışmanlık ve taahhüt hizmetleri yanı sıra uzman olduğu alanlarda çalışma hayatını sürdürmektedir. Proje ve Uygulama Denetçisi, Riskli Yapı Tespit Uzmanı, Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı, Gayrimenkul Değerleme uzmanı unvanlarına sahiptir.

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği 45. Olağan Genel Kurul İnşaat Mühendisleri Odası Delegesidir.

İnşaat Mühendisleri Odası 45. ve 46. Olağan Genel Kurul Tekirdağ Delegesidir.

İnşaat Mühendisleri Odası 46. Dönem Danışma Kurulu Üyesidir.

2014-2016 yılları arasında İnşaat Mühendisleri Odası Tekirdağ Şubesi 8.Dönem Yönetim Kurulunda üye olarak görev aldı.

2016-2018 yılları arasında İnşaat Mühendisleri Odası Tekirdağ Şubesi 9.Dönem Yürütme Kurulunda Sayman Üye olarak görev aldı.

2018 yılında itibaren İnşaat Mühendisleri Odası Tekirdağ Şubesi 10. Dönem Şube Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

 
 

İBRAHİM BEZİRGAN
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

İBRAHİM BEZİRGAN 05.02.1983 yılında Samsun Vezirköprü Kapakli Köyünde  doğmuştur. İlkokulunu Kapakli Köyü  İlk Okulunda, Orta okulu Vezirköprü Ortaokulunda , Liseyi İstanbul Eyüp  Lisesinde okumuştur.  Trakya  Üniversitesi Çorlu Mühendislik  Fakültesi  İnşaat Mühendisliğinden 2006 yilinda mezun olmuştur. 2006 yılında yapi denetim firmalarinda mesleki faaliyetine başlayip, mahkemelerde bilirkişilik, bankalara ekspertiz raporlari hazirlama, Serbest inşaat Muhendisliği (SİM) Faaliyetleri, taşinmazlarin hak ve faydalarini üstün-eksik özelliklerini detayli inceleyerek yatirim danişmanligi hizmetleri vererek Mühendislik ve danişmanlik faaliyetlerini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

AYKUT AKDAĞ
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

03.05.1990 yılında Tekirdağ - Muratlı `da doğmuştur. İlkokulunu Muratlıda Cumhuriyet İlk Okulunda, Ortaokulunu Talatpaşa Ortaokulunda , Liseyi Muratlı Lisesinde okumuştur. Kırklareli Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulunda İnşaat Teknolojisi bölümünden, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliğinden mezun olmuştur. 2017 yılında Şuheda Mühendislik ve İnşaat Firmasını kurarak Tekirdağ ` da Mühendislik , Danışmanlık ve Taahhüt işleri yapmaya başlamıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 
 

HASAN DÜVENCİ
ÜYE
e-Posta:

1963 Malkara doğumluyum. 1986 İTÜ İnşaat Fakültesi mezunuyum. Mesleğe 1986 yılında Malkara ilçesinde serbest inşaat mühendisi olarak başladım. İlçemde Mühendislik, yapı kooperatifi projeleri ve müteahhitlik yaptıktan sonra 1996 yılından itibaren Tekirdağ Merkezde ikamet edip projeciliğe devam etmekteyim. Biri evli kızım, lise ve ana okuluna giden iki erkek evladım var.

 
 

İRFAN CUMALI
ÜYE

1965 Yılında Tekirdağ Ahmedikli Mahallesinde doğdum. 1990-91 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinden mezun oldum.Evli ve iki çocuk babasıyım. Çalışma sahalarım; Çelik Yapı Projeleri, imalatları, Betonarme yapı projeleri, Betonarme güçlendirme projeleri olarak proje ofisi sahibiyim. Yurt içi, yurt dışı şantiye şeflikleri çalışmalarım oldu.İleri düzeyde İngilizce konuşmaktayım.

 
 

ERDİNÇ KALKAN
ÜYE
e-Posta:

28.02.1987 tarihinde Tekirdağ` ın Merkez İlçesinde doğmuştur. Lise eğitimini Tekirdağ Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü 2010 yılında bitirmiştir. Ağaoğlu ve BSH firmalarında saha mühendisliği yaptıktan sonra TEİAŞ Edirne Grup Müdürlüğünde 1 yıl çalışmış ve 5 yıldır da Tekirdağ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde çalışmaya devam etmektedir. Yıldız Teknik Üniversitesi Geoteknik Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 
 

CEVAT MAYDA
ÜYE
e-Posta:

11/09/1985 tarihinde Erzincan merkez de doğdum. ilk öğrenimimi Erzincan da tamamladım 1998 yılında Tekirdağ Çerkezköy de ikamet etmeye başladım orta ortaokul ve lise öğrenimimi Çerkezköy de tamamladım. lisans egitimimi 2005-2009 yılları arası Kırıkkale üniversitesinde tamamladım 2009 yılından beri aktif olarak mühendislik işleri ile iştigal etmekteyim. evli ve iki kız çocuğu babasıyım

 

Yedek Üyeler

 
 

SİBEL CARTI
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1981 yılında Bulgaristan- Şumen`de doğdu. 2005 yılında Dumlupınar Üniversitesi İktisat Bölümünden, 2012 yılında Namık Kemal Üniversitesi Yapı Denetim Bölümünden, 2015 yılında Arel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Halen serbest İnşaat Mühendisliği yapmaktadır.1 çocuk annesidir.


 
 

ERBİL ÖZÜM
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1983 yılında İzmit`te doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimlerini İzmit`te tamamladı. 2005 yılında Trakya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2008 yılında Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Yapı Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2006-2009 yılları arasında Trakya Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Yapı Anabilim Dalı`nda araştırma görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılından itibaren Çorlu`da faaliyet gösteren Aksta İnşaat Proje Taah. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.`de statik proje müellifi olarak çalışmaktadır.


 
 

BENER BAŞOL
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

FURKAN ARSLAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:

26.01.1989 yılında Tekirdağ`da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Tekirdağ`da tamamladı. 2009 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi İnşaat teknolojisi bölümünden, 2015 yılında Okan Üniversitesi %100 İngilizce İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Halen özel bir Müteahhitlik firmasında Şantiye Şefliği görevini yürütmektedir. 


 
 

GÖZDE TURHAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1990 yılında İstanbul`da doğmuştur. Beş kişilik ailenin en büyük kızıdır.1998 senesinde Çerkezköy`e taşınmış, ilkokul , ortaokul ve liseyi Çerkezköy`de tamamlamıştır.2008 yılında Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü kazanmıştır. Mezun olduktan sonra özel bir yapı denetimde kontrol elemanı olarak görev aldı. Yine özel bir firmada projeci olarak çalıştı.Aynı zamanda Beykent Üniversitesi Kentsel Dönüşüm ve Riskli Yapılar yüksek lisansına başlamış , tez aşamasındadır. Şuan Şantiye şefi olarak görevine devam etmektedir.Evli ve  bir erkek çocuk annesidir.

 


 
 

GÖKAY YILDIRIM
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1994 İstanbul Bakırköy`de doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimlerini İstanbul`da tamamladı. 2016 yılında Balıkesir Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında birçok stk ve platformlarda görev almıştır. Şu an Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Gençlik Vakfı yönetim kadrosunda aktif olarak çalışmaktadır.İlk olarak 2017-2018 yıllarında özel bir firmada saha mühendisi olarak çalıştı. Namık Kemal Üniversitesi yapı işleri daire başkanlığında çalışmakta olup. Tekirdağ merkezde ikamet etmektedir.


 
 

FATİH KARAMAVUŞ
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

Sayfayı Yazdır