NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ TEKİRDAĞ ŞUBE YÖNETİM KURULU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 ŞUBAT 2018, CUMA   

2

TEKİRDAĞ ŞUBE YÖNETİM KURULU

9. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

OSMAN TAŞSETEN
BAŞKAN
e-Posta:

1951 yılında Sivas`ta doğdu. 1976 yılında İDMMA Galatasaray Mühendislik Yüksek Okulu`ndan mezun oldu. Halen serbest inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır. 1987-2000 yılları arasında İMO Tekirdağ Temsilcisi, 2000-2007 yılları arasında Tekirdağ Şube Başkanı olarak görev aldı. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 
 

MEHMET SUKUT
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

 1952 yılında Tekirdağ da doğdu.ilk ve Orta öğretimini Tekirdağ da tamamladı. 1976 yılında İDMMA Vatan Mühendislik ve Mimarlık fakültesinden mezun oldu.4-5-6-7-8-9. dönemlerde Tekirdağ Şubede Şube Sekreteri olarak görev yaptı.Halen bir yapı denetim şirketinde Proje Uygulama Denetçiliği yapmaktadır.Evli ve 2 çocuk babasıdır

 
 

ADEM BAKIR
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1978 yılında İstanbul`da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimlerini Tekirdağ`da tamamladı. 2007 yılında Erciyes Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2007-2008 yıllarında Özel bir firmada Kontrol mühendisi olarak çalıştı. Yüksek lisans eğitimi tez aşamasında olup Namık Kemal Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Geoteknik Anabilim dalında tamamlanmak üzeredir. Serbest inşaat mühendisliğinin yanı sıra, Riskli Yapı Tespit Uzmanı, Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı, Proje ve Uygulama Denetçisi unvanlarına sahiptir. 2009 yılında itibaren; kurucusu olduğu Bakıroğlu Mühendislik Yapı San. ve İnş. Malz. Tic. Ltd. Şti. unvanlı firma bünyesinde mühendislik, danışmanlık ve taahhüt hizmetleri yanı sıra uzman olduğu alanlarda çalışma hayatını sürdürmektedir.

 
 

HASAN DÜVENCİ
ÜYE
e-Posta:

1963 Malkara doğumluyum. 1986 İTÜ İnşaat Fakültesi mezunuyum. Mesleğe 1986 yılında Malkara ilçesinde serbest inşaat mühendisi olarak başladım. İlçemde Mühendislik, yapı kooperatifi projeleri ve müteahhitlik yaptıktan sonra 1996 yılından itibaren Tekirdağ Merkezde ikamet edip projeciliğe devam etmekteyim. Biri evli kızım, lise ve ana okuluna giden iki erkek evladım var.

 
 

MURAT EMRE KERVANCILAR
ÜYE
e-Posta:

01.01.1980 tarihinde Tekirdağ`da doğdum. Özel Tekirdağ Lisesi`nden mezun olduktan sonra İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nü bitirerek inşaat mühendisi oldum. Mesleki stajımı Bolu Tüneli inşaatında ve Parlak İnşaat bünyesinde İstanbul Üniversitesi, İş Bankası binaları onarım ve güçlendirme projelerinde yer alarak yaptım. Tekirdağ Öğrenci derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Tekirdağ Genç Girişimci ve Yöneticiler Derneği Kurucu başkan yardımcılığı, TOOB Genç Girişimciler kurulu üyeliği, Tekirdağ Kent Konseyi Gençlik Meclisi Kurucu başkanlığı ve 2010 yılında İnşaat Mühendisleri Odası il delegeliği görevlerinde bulundum. Halen TBV Tekirdağ Şubesi Mütevelli Heyeti üyesi, Tekirdağ Genç İşadamları Derneği üyesiyim. İyi derecede İngilizce, orta derecede İtalyanca ve matbu yayınlar okuyabilecek derecede Osmanlıca biliyorum. Halen Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünde okumaktayım. Evli ve bir çocuk babasıyım.

 
 

SİBEL CARTI
ÜYE
e-Posta:

1981 yılında Bulgaristan- Şumen`de doğdu. 2005 yılında Dumlupınar Üniversitesi İktisat Bölümünden, 2012 yılında Namık Kemal Üniversitesi Yapı Denetim Bölümünden, 2015 yılında Arel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Halen serbest İnşaat Mühendisliği yapmaktadır.1 çocuk annesidir.

 
 

AYCAN GÜNDÜZ
ÜYE
e-Posta:

1992 yılında Tekirdağ`da doğdu. 2015 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. genç-İMO sınıf temsilciliği ve 6.Dönem Konsey üyeliği görevinde bulundu. Halen Kendi firmasında mühendislik ve meteahitlik hizmetleri vermektedir.

 

Yedek Üyeler

 
 

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

MEHMET HİLMİ İŞSEVER
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

HİLMİ ÖZÜPEK
YEDEK YK. ÜYESİ


 
 

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

BEYTULLAH DEMİR
YEDEK YK. ÜYESİ


 
 

VOLKAN SUKUT
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

İLKE ÖZKAPTAN
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

SERTAÇ ATICILAR
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

OKAN İSMAİLOĞLU
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

Sayfayı Yazdır